להחלטה אם קונים או שוכרים מכונת קפה למשרד תהיה השפעה על הזמן ועל העלות שיושקעו בסעיף פינת הקפה

בוחשנים לקפה

 

אחרי שבוחרים בדגם מכונת הקפה הרצוי והמתאים ביותר לצרכי המשרד או החברה, יש צורך לקבל החלטה משמעותית נוספת. יש להחליט האם קונים את מכונת הקפה או ששוכרים אחת מחברה המציעה השכרת מכונות קפה. להחלטה זו תהיה השפעה על הזמן ועל העלות שיושקעו בסעיף פינת הקפה. 

 

הסכמים שונים להשכרת מכונות קפה כוללים סוגים שונים של יתרונות וחסרונות. לפני קבלת ההחלטה בדבר הקניה או ההשכרה של מכונת קפה, כדאי להיות מודעים ליתרונות ולחסרונות כאמור. הבחירה בהשכרת מכונת קפה למשרד מאפשרות לשוכר להחליט אם הוא מעוניין בתמיכה טכנית, באיזה סוג של תמיכה טכנית ובאיזו מידה. ברוב ההסכמים הבסיסיים התמיכה הטכנית ושירותי האחזקה והתיקונים כלולים בעלות ההשכרה. 

 

מכונת קפה להשכרה במקום רכישה של אחת, מאפשר שליטה בגובה העלות החודשית אותה מעוניינים לשלם על סעיף ההוצאות על קפה למשרד. המצב בו העלות קבועה וכוללת תמיכה טכנית וטיפול בתקלות, חוסכת דאגות והשקעת זמן בטיפול בבעיות וקלקולים. מצב כזה מבטיח אספקת קפה שוטפת ובאופן בלתי מוגבל לכלל העובדים והאורחים וללא עלויות נוספות, פרט לעלות החודשית הקבועה.

מכונות קפה מקצועיות

 

ניתן לחתום על הסכם השכרת מכונת קפה לתקופה קצרה יחסית. כך ניתן להתנסות בשירותי ההשכרה ולשמור על אפשרות לבחור בהמשך השכרה דרכה או דרך חברה אחרת. הסכם השכרת מכונות קפה מאפשר גם השכרה של מספר מכונות, באם מדובר בחברה גדולה עם מספר פינות קפה. כמו כן, הסכם השכרת מכונת קפה מאפשר שדרוג המכונה על פי צורך. 

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  ניקוי מכונת קפה

השכרת מכונת קפה​

JoeOffice

חוויית הקפה מגיעה לעבודה​

053-942-5968​