כמעט כולנו אוהבים מאוד לשתות קפה, ויודעים שזוהי חיבה המשותפת להרבה מאוד אנשים. אך לכמה אנשים בדיוק? סקרים מראים כי 90% מן המבוגרים בישראל שותים לפחות כוס קפה אחת ביום. סיבה זו גורמת כמעט לכל בעל עסק לשקול להציב בעסק שלו מכונת קפה אוטומטית, אשר תוכל לשרת את כל אותם חובבי הקפה.


הכנסה נוספת במינימום השקעה

מטבען של מכונות קפה אוטומטיות, מכונות אלה כמעט ולא דורשות כל השקעה. הן אינן מצריכות עובדים או מחסנים עבור המצרכים. בנוסף, מכונות אלה הינן קטנות למדי, כך שהן לא מצריכות אפילו הרבה השקעה של מקום. עם זאת, בשל הפופולריות הרבה של שתייה הקפה, עשויות המכונות האלה להכניס לא מעט כסף. מובן כי לא מדובר בסכומים גדולים, אך עם זאת- מדובר בהכנסה נוספת, תוך השקעה מינימלית של משאבים. אין לעסק, למעשה, מה להפסיד.


איפה כדאי להציב את מכונות הקפה?

יש הרבה מאוד מקומות בהם מכונות קפה אוטומטיות עשויות להתאים.
בין השאר,  מקומות עבודה מכל הסוגים יוכלו להציב מכונות קפה בבנייני המשרדים שלהם. שתיית קפה בקרב עובדים היא פופולרית מאוד, מה גם שעם הזמן, שתיית הקפה מהמכונה עשויה להפוך למנהג הקבוע של העובדים ולמקום ההתכנסות שלהם.


הדבר נכון לא רק למקומות עבודה בהם עיקר העבודה הינה עבודה משרדית, אלא גם למקומות בהם העבודה היא פיזית יותר, כמו מפעלים ובפרט מפעלים הפועלים גם בלילה. במקרה של מקומות עבודה כאלה, שתיית הקפה הופכת ממותרות לדבר חיוני, אשר חשוב ביותר לשם שמירת ערונתם החיונית של העובדים במשמרות הארוכות.

בוחשנים לקפה


גם במוסדות לימודים למיניהם מכונות קפה עשויות לצבור פופולריות רבה. בנוסף, במקרה של מקומות בהם קיים תור באופן קבוע, כמו משרדים ממשלתיים או מרפאות, שתיית הקפה עשויה להעביר במהירות את זמן ההמתנה ולגרום לכל הממתינים להיות רגועים יותר.


לסיכום, מכונות קפה יכולות להתאים לכל מקום בו יש קהל. יתרונותיהן של המכונות הללו רבים, וחסרונות כמעט ואין. לכן, כל עסק, מוסד לימודים או משרד ממשלתי יכול רק להרוויח מהצבת מכונת קפה אוטומטית

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  השכרת מכונות קפה

מכונות קפה אוטומטיות

JoeOffice

חוויית הקפה מגיעה לעבודה​

053-942-5968​