מכונות קפה לעסק | מכונת קפה לעסקים | מכונות קפה לעסקים | מכונת קפה להשכרה

מכונת קפה Presto מבית WMF​

מכונת קפה Bistro מבית WMF​

מכונת קפה Intelia מבית Philips Saeco​

מכונת קפה Minuto מבית Philips Saeco​

מכונות קפה מקצועיות Barista​

מכונות קפה למשרד הביתי מבית ESPRESSOcap​

מכונת אייס קפה​

מכונה משולבת חם קר Combiigloo​

מכונות גרניטה​

מכונת רפאלו

מכונת אספרסו

לפרטים על כל מכונה - יש ללחוץ על התמונה

נפלאות מכונת הקפה..

אם אתם בעלי עסק ומעסיקים עובדים מומלץ לכם לרכוש מכונת קפה למשרד, ולא רק בגלל הטעם הנהדר

 

בעלי עסק ששוקלים לרכוש מכונת קפה לעסק ועדיין לא עשו זאת ודאי ימצאו עניין בסיבות הבאות, שתומכות בהמלצה לרכוש מכונת קפה לעסקים.

 

מחקרים מעידים, כי עובדים ששותים קפה במהלך שעות העבודה מגדילים את תפוקת העבודה שלהם, מאשר עובדים ששותים משקאות אחרים, נטולי קפאין. הקפאין מסייע בחיזוק הזיכרון לטווח הקצר ומגביר את היכולת לזכור פרטים במשך 24 השעות שלאחר צריכתו. בנוסף, הקפה מסייע בהקלת כאבים שנגרמים בעקבות ישיבה ממושכת אל שולחן העבודה ומול מסך המחשב. שתיית קפה מקלה על כאבי צוואר, כתפיים, זרועות ופרקי כף היד. 

 

מעבר להשפעת הקפאין, הפסקת הקפה עצמה מגבירה את היעילות והפרודוקטיביות בקרב העובדים. עובדים שיצאו להפסקת קפה משותפת היו הרבה יותר פרודוקטיביים מאשר עובדים אחרים, שיצאו להפסקת קפה לבד או לחילופין, לא יצאו להפסקה כלל. 

 

אם בענייני פרודוקטיביות עסקינן, אם העובדים יצאו אל מחוץ למשרד על מנת לרכוש את מנת הקפה שלהם, ידרשו להם לפחות 15 דקות לשם כך. בחישוב מהיר, מדובר בכשישים שעות לעובד בשנה. מכונת קפה לעסקים נגישה ואיכותית, תצמצם את זמני הפסקת הקפה באופן משמעותי. 

 

עניין הבטיחות בעבודה עומד בקדמת הבמה מזה שנים. מכונות הקפה לעסק, נחשבות לבטוחות יותר מאשר אמצעים אחרים להכנת משקאות חמים באופן כללי, משום שאין צורך להרתיח מים בקומקום או במכשירי חשמל אחרים.  

 

לבסוף, חייבים לציין את היתרון המשמעותי שבשתיית קפה ממכונת קפה לעסקים,  הטעם הנהדר. אנשים אוהבים להתפנק על הקפה שלהם. מכונת קפה לעסקים בהחלט תפנק את העובדים עם קפה איכותי כך שגם מצב הרוח שלהם והיעילות יהיו בהתאם. בסופו של דבר, עובד מרוצה הוא עובד טוב. 

JoeOffice

חוויית הקפה מגיעה לעבודה​

053-942-5968​