.

 

 

 

.מכונת קפה לעסקים הפריצה

 

 

בזכות שני מניעים עיקריים צמחה והתפתחה הצריכה

למכונת קפה לעסקים, שני המניעים הם: העלייה במודעות הצרכנים למכונת קפה,והמניע השני הלא פחות חשוב הוא, השיפור הקיצוני בטכנולוגיות של המכונות קפה.

וכתוצאה ממניעים אלו חברות שונות של פיתוח טכנולוגי וייצור מכונות קפה פיתחו את המכונת קפה המושלמת לעסקים, הן מבחינת הנראות, והן מבחינת הביצועים והיכולות הטכנולוגיות של מכונת קפה לעסקים.

דוגמא טובה למכונת קפה פשוטה אך מאד יעילה ומשוכללת, היא מכונת אספרסו, שהיא מכונה אוטומטית המסוגלת לייצר כוסות קפה איכותיים ביותר ובשלל סגנונות, וזאת בקלות וללא מאמץ, אך כניסה יותר מעמיקה ומדוקדקת לעולם מכונות הקפה, מגלה שיש סוגים רבים ומגוונים של מכונות קפה, המחולקות למכונות שמכינות את הקפה בלבד, ואת החלב מוזגים בנפרד, לעומת מכונות קפה אוטומטיות המכינות כוס קפה מושלם ואנין טעם מ א – ת.

קיים הבדל מהותי נוסף בין מכונות הקפה השונות והוא באופן השימוש בחומרי הגלם, כשיש מכונת קפה הפועלת רק על בסיס פולים טריים, יש מכונת קפה אחרת הפועלת על סמך קפסולות ייעודיות. כמו כן יש מכונות קפה בעלות מנגנון של שטיפה עצמית, מכונת קפה אחרת היא בעלת פונקציה של הקצפת חלב עצמית, ומכונות בעלות פילטרים מיוחדים למניעת אבנית וקורוזיה.

משל למכונת קפה העובדת על בסיס פולים טריים בלבד היא מכונת קפה המיוצרת בשוויצריה "יורה" המעוצבת בצורה מדהימה, ומכילה בתוכה מנגנוני שטיפה אוטומטיות, ואפליקציות ידידותיות למשתמש.

השימוש בפולים טריים הוא בעל יתרון גדול ומשמעותי, מאחר ואינו כובל את המשתמש במכונת קפה לעסקים, לקפסולות מסוימות של קפה.

 

 

 

 

 

 

JoeOffice

חוויית הקפה מגיעה לעבודה​

053-942-5968​