קפה טוב הוא הדרך הטובה ביותר לפתוח את הבוקר. כאשר הקפה משובח והמכונה טובה, ארומה נהדרת תתפשט בחדר כולו. אם אתם מחפשים לעצמכם מכונת קפה חדשה או מעוניינים להכיר את מכונות הקפה, נשמח לסייע. צריכת קפה מלווה את אורח החיים המערבי. כמעט לכל אחד יש סוג קפה אחד מוכר ואהוב במיוחד. מכונת קפה איכותית תסייע לכם לשפר את חווית הקפה ולהכיר עולמות חדשים.


כיצד בוחרים מכונת קפה?

השאלה הראשונה אשר מתעוררת עם המחשבה על רכישת מכונת קפה חדשה עוסקת באופי השימוש. ישנם סוגי מכונות קפה אשר מיועדים לשימוש ביתי, אל מול אחרים המיועדים לשימוש משרדי. ההתאמה בין היכולות של המכונה וצריכת המשתמשים חשובה מאוד. מכונת קפה ביתית תתקשה לשאת בעומס העבודה במשרד. בעבור משרדים או מקומות הומי אדם נמליץ על מכונות גדולות ובעיקר מהירות.


איזו מכונת קפה הכי קל לתפעל?

נוחות השימוש והתפעול חשובה גם כן. זכרו כי לא בכל בוקר תהיה לכם מספיק סבלנות לתפעל מכונת קפה מורכבת ומסובכת. הבחירה הטובה תהיה מכונה איכותית ופשוטה. מכונה אשר תאפשר לכם ליהנות מקפה טרי בלחיצת כפתור פשוטה. אל תשכחו להתייחס גם לקלות הניקיון והתחזוקה. מכונות קפה אשר משלבות גם הקצפת חלב דורשות ניקיון שוטף. התנסו בשימוש במכונה בחנות טרם השלמת הרכישה.

מכונות קפה לעסקים


אלו סוגי מכונות קפה הכי פופולריים?

המשווקים מציעים כיום 3 סוגים עיקריים : מכונות להכנת קפה מאבקה, מכונות להכנת קפה באמצעות פודים ומכונות אשר עושות שימוש בקפסולות יקרות. כל שלושת המכונות זמינות לרכישה מתכונת של שימוש ביתי או עסקי. ההבדלים בין המכונות באים לידי ביטוי במחירים ובמורכבות התהליך. אם בחרתם מכונת אספרסו אשר מתבססת על שימוש בקפסולות, יהיה עליכם לדאוג לרכישת הקפסולות.


מה אפשר להוסיף למכונה?

לצד הקפה נהוג להגיש עוגיות או עוגה, לצד מכונת הקפה תוכלו לשלב מטחנה לטחינת פולי קפה טריים, מתקן להקצפת חלב, פונקציה לניקוי עצמי של המכונה ועוד. המכונות החדישות בתחום משלבות את כל הפונקציות הללו ועוד הרבה יותר. ממשקי ההפעלה ידידותיים למשתמש. אם תמיד חלמתם להתעורר אל ארומה של אספרסו משובח, מכונת קפה ביתית תגשים בעבורכם את החלום בכל בוקר מחדש.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  מכונת קפה אוטומטית

סוגי מכונות קפה

JoeOffice

חוויית הקפה מגיעה לעבודה​

053-942-5968​